Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inregistrare Meciuri Video Martor
- Număr anunț
- DA21191699
- Autoritate contractantă
- Sport Club Miercurea Ciuc (CUI 4367850)
- Furnizor / câștigător
- TEMATIC CABLE S.R.L. (CUI 15986398)
- Cod CPV
- 92111300-5 · Productie de filme si de casete video de divertisment (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.252 RON
- Valoare atribuită
- 5.252 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 11:34
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 19:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.252 RON
din 5.252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro