Ofertă acceptată Cumpărare directă

apa plata

Număr anunț
DA21186198
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Orasenesc Cugir (CUI 24403922)
Furnizor / câștigător
IRIS ACTIV CENTER SRL (CUI 31410116)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.834,56 RON
Valoare atribuită
1.834,56 RON
Data publicării
11.09.2018 15:20
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
11.09.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.834,56 RON

din 1.834,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.