Ofertă acceptată Cumpărare directă

FIR DE SUTURĂ BBRAUN DAFILON BLK 80(0, 4)15CM HRM8 140MIC BLT / G1118030

Număr anunț
DA40450352
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
MEDISFERA S.R.L. (CUI 50621195)
Cod CPV
33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.086,20 RON
Valoare atribuită
2.086,20 RON
Data publicării
21.05.2026 13:22
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
25.05.2026 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.086,20 RON

din 2.086,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.