Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,6% sub estimat
Verificare lunara echipament 30-70 kW, Verificare lunara echipament 150-200 kW
- Număr anunț
- DA21347463
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL IOAN SLAVICI SATU MARE, Strada Ioan Slavici nr.4, Telefon 0261/714458, (CUI 3896682)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.480 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON 30,6% sub estimat
- Data publicării
- 01.10.2018 12:11
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.500 RON
din 6.480 RON estimat
30,6%
Adjudecat la 69,4% din estimat · economie 1.980 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.