Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartuse si tonere
- Număr anunț
- DA21194646
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII "OCTAVIAN GOGA" CLUJ - NAPOCA (CUI 4924063)
- Furnizor / câștigător
- COPYLAND TRADING SRL (CUI RO9091754)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.535 RON
- Valoare atribuită
- 1.535 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 13:45
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.535 RON
din 1.535 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro