Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament lunar servicii de curatenie si igienizare

Număr anunț
DA21197547
Autoritate contractantă
CASA CORPULUI DIDACTIC "APÁCZAI CSERE JÁNOS" - Miercurea Ciuc (CUI 9854066)
Furnizor / câștigător
SZAKSERV CLEAN & CATERING SRL (CUI 35920150)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.980 RON
Valoare atribuită
6.980 RON
Data publicării
12.09.2018 15:50
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.980 RON

din 6.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.