Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DEZINSECTIE, DEZINFECTIE, DERATIZARE
- Număr anunț
- DA21197152
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TITULESCU (CUI 25552019)
- Furnizor / câștigător
- II STANCU MARIAN DRS (CUI 26564194)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.690 RON
- Valoare atribuită
- 1.690 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 15:26
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.690 RON
din 1.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro