Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canistra Metalica Carmax 20L Plu12981 [5998058509062]

Număr anunț
DA21202558
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
44614000-7 · Butoaie din metal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73,94 RON
Valoare atribuită
73,94 RON
Data publicării
13.09.2018 11:09
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73,94 RON

din 73,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.