Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMPICILINA 250mg ,AMPICILINA 500mg ,SEVO-ANESTERAN *250 ML lichid pentru vap. ,CANDESARTAN ATB 16mg
- Număr anunț
- DA21200576
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 956,78 RON
- Valoare atribuită
- 956,78 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 09:58
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
956,78 RON
din 956,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro