Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator Stationar 12V-9A / Kit Acumulatori Electrici RBC 55
- Număr anunț
- DA21197096
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- ALCO UNIVERSAL SRL (CUI RO11596384)
- Cod CPV
- 31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.806 RON
- Valoare atribuită
- 1.806 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 15:22
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.806 RON
din 1.806 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro