Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUBURI EPPENDORF
- Număr anunț
- DA21196558
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzie Sanguina Timisoara (CUI 2486250)
- Furnizor / câștigător
- ZONEMED BIOMETRIX SRL (CUI RO25638242)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,40 RON
- Valoare atribuită
- 286,40 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 14:58
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
286,40 RON
din 286,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro