Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrod de referinta Ag/AgCl
- Număr anunț
- DA21196305
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
- Cod CPV
- 31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 811 RON
- Valoare atribuită
- 811 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 14:47
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
811 RON
din 811 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro