Ofertă acceptată Cumpărare directă

Seringi Sarbacana, Vario

Număr anunț
DA21196261
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
S.C.MEDRALMAFARM S.R.L. (CUI 9771912)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.687 RON
Valoare atribuită
1.687 RON
Data publicării
12.09.2018 14:46
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 16:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.687 RON

din 1.687 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.