Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta pe 1 an pentru monitorizare prin GPS
- Număr anunț
- DA21195369
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI RO15105501)
- Cod CPV
- 79714100-3 · Servicii de localizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.100,20 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 14:11
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100,20 RON
din 1.100,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro