Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet ANTEEFRACTIE STAS 1143 1 / GRAD III
- Număr anunț
- DA21195593
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE STUDII AVANSATE PENTRU CULTURA SI CIVILIZATIA LEVANTULUI (CUI 38327078)
- Furnizor / câștigător
- CREDO EXPRES INTERMED SRL (CUI RO17790206)
- Cod CPV
- 44421500-2 · Usi blindate sau armate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.406 RON
- Valoare atribuită
- 7.406 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 14:20
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.406 RON
din 7.406 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro