Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB HEX DIN7504K 5.5X45 19600B0504500, SAIBA OTEL/CAUCIUC EPDM TIP (-6.3X19 ZA, ROBINET D.S FORTIS

Număr anunț
DA21199225
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81,30 RON
Valoare atribuită
81,30 RON
Data publicării
13.09.2018 08:58
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81,30 RON

din 81,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.