Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTAR

Număr anunț
DA21195396
Autoritate contractantă
Colegiul National Mihai Viteazul (CUI 4404354)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
921,42 RON
Valoare atribuită
921,42 RON
Data publicării
12.09.2018 14:12
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

921,42 RON

din 921,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.