Ofertă acceptată Cumpărare directă

becuri cu halogen

Număr anunț
DA21194978
Autoritate contractantă
COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
31512200-0 · Becuri cu halogen, bi-pin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,90 RON
Valoare atribuită
41,90 RON
Data publicării
12.09.2018 13:56
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,90 RON

din 41,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.