Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perdele PRET DE CATALOG: 2.829,41 RON / Unitate de masura UPerdelePerdele

Număr anunț
DA21186191
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA TULCEA (CUI 28643642)
Furnizor / câștigător
MIRAGE DESIGN SRL (CUI 24155827)
Cod CPV
39515100-6 · Perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.829,41 RON
Valoare atribuită
2.829,41 RON
Data publicării
11.09.2018 15:20
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.829,41 RON

din 2.829,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.