Atribuită Cumpărare directă

Mobilier Piata Agroalimentara, comuna Tunari, judetul Ilfov

Număr anunț
DA35230262
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39120000-9 · Mese, dulapuri, birouri si biblioteci (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.266 RON
Data publicării
11.03.2024 13:47
Data finalizării
13.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.266 RON