Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte pasteurizat, Branza cu pasta tare,Branza proaspata

Număr anunț
DA21200602
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR. 19, BOTOSANI (CUI 20404976)
Furnizor / câștigător
MILK SRL (CUI RO14243875)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341 RON
Valoare atribuită
341 RON
Data publicării
13.09.2018 09:59
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

341 RON

din 341 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.