Ofertă acceptată Cumpărare directă

UNT

Număr anunț
DA21195460
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR.5 TURNU MAGURELE (CUI 4568225)
Furnizor / câștigător
VALCOSTY DEEA SRL (CUI 36427690)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,50 RON
Valoare atribuită
183,50 RON
Data publicării
12.09.2018 14:15
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,50 RON

din 183,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.