Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE SI LACTATE

Număr anunț
DA21195145
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC LEOWEY KLARA (CUI 14889931)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
694,83 RON
Valoare atribuită
694,83 RON
Data publicării
12.09.2018 14:03
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

694,83 RON

din 694,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.