Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte si produse lactate

Număr anunț
DA21192734
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PALATUL FERMECAT RESITA (CUI 29007589)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,42 RON
Valoare atribuită
658,42 RON
Data publicării
12.09.2018 12:21
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,42 RON

din 658,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.