Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROBINET FRANA MANA TAF TIP NOU # 04.410.00FSS
- Număr anunț
- DA21201072
- Autoritate contractantă
- Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
- Furnizor / câștigător
- MAVIPROD SRL (CUI RO6334018)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186,27 RON
- Valoare atribuită
- 186,27 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 10:16
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
186,27 RON
din 186,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro