Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piesa de mana SHAVER FESS tip Drill Cut-X
- Număr anunț
- DA21199126
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.152 RON
- Valoare atribuită
- 23.152 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 08:53
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.152 RON
din 23.152 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro