Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SEPARATOR APA-ULEI COD. 103-3511110-10
- Număr anunț
- DA21196669
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- MOTOR POWER DISTRIB SRL (CUI RO27709862)
- Cod CPV
- 31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.264 RON
- Valoare atribuită
- 13.264 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 15:03
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.264 RON
din 13.264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro