Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSPECTIE TEHNICA PERIODICA AUTOVEHICULE CU MASA PESTE 3.5 TONE

Număr anunț
DA21196399
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VASILE ALECSANDRI" NUFARU (CUI 28643499)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,08 RON
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
12.09.2018 14:51
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON

din 210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.