Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA21194337
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA"PLOIESTI (CUI 29169408)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81,31 RON
Valoare atribuită
81,31 RON
Data publicării
12.09.2018 13:32
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81,31 RON

din 81,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.