Ofertă acceptată
Cumpărare directă
hartie diagrama saptamanala pentru thermohygrograf S2
- Număr anunț
- DA21201993
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE ARTA CLUJ-NAPOCA (CUI 4354574)
- Furnizor / câștigător
- DECY IMPEX SRL (CUI RO3341150)
- Cod CPV
- 30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.410 RON
- Valoare atribuită
- 1.410 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 10:50
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.410 RON
din 1.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro