Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA 900/16

Număr anunț
DA21200984
Autoritate contractantă
Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
Furnizor / câștigător
MAVIPROD SRL (CUI RO6334018)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,30 RON
Valoare atribuită
117,30 RON
Data publicării
13.09.2018 10:13
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,30 RON

din 117,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.