Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale

Număr anunț
DA21198079
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR PETROSANI (CUI 4374857)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,74 RON
Valoare atribuită
448,74 RON
Data publicării
12.09.2018 17:28
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,74 RON

din 448,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.