Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE XEROX A4 80GR 500COLI/TOP
- Număr anunț
- DA21196647
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 922,25 RON
- Valoare atribuită
- 922,25 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 15:02
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
922,25 RON
din 922,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro