Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA SUBMERSIBILA INOX WTX 3000-48 cf ref nr 365/11.09.2018 CC

Număr anunț
DA21200890
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,16 RON
Valoare atribuită
499,16 RON
Data publicării
13.09.2018 10:09
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,16 RON

din 499,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.