Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CARTI BIBLIOTECA 11
- Număr anunț
- DA21195556
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SEBES (CUI 7796350)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIA DANIELA SRL (CUI RO22392711)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.787,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.787,62 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 14:18
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.787,62 RON
din 1.787,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro