Ofertă acceptată
Cumpărare directă
metanol LC MS GRADE 2.5L ( puritate HPLC spectroscopie de masa)
- Număr anunț
- DA21189405
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 24322210-2 · Metanol (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,56 RON
- Valoare atribuită
- 226,56 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 09:52
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,56 RON
din 226,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro