Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,8% sub estimat

PRIMUS ADEZIV ALB INT.EXT. 25K

Număr anunț
DA21199644
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02543 Iasi (CUI 24944464)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.255 RON
Valoare atribuită
2.192 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
13.09.2018 09:17
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.192 RON

din 2.255 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.