Ofertă acceptată
Cumpărare directă
prajitura asortata cf ref nr 371/11.09.2018 si a CCM pt ziua gospodarului
- Număr anunț
- DA21198358
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
- Furnizor / câștigător
- ANDEUR SRL (CUI RO15509038)
- Cod CPV
- 15612410-8 · Preparate pentru prajituri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 07:31
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 08:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300 RON
din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro