Ofertă acceptată Cumpărare directă

CM 11 PLUS ADEZIV ALB 25 KG/SAC

Număr anunț
DA21184499
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" SABAOANI (CUI 2613877)
Furnizor / câștigător
DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,30 RON
Valoare atribuită
235,30 RON
Data publicării
11.09.2018 14:06
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,30 RON

din 235,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.