Număr anunț
DA21203574
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR BRASOV (CUI 4646862)
Furnizor / câștigător
BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
866,87 RON
Valoare atribuită
866,87 RON
Data publicării
13.09.2018 11:54
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

866,87 RON

din 866,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.