Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPANAC TOCAT PORTIONT 0.40KG/PG

Număr anunț
DA21202843
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ (CUI 4485707)
Furnizor / câștigător
JOLDOS PROIMPEX SRL (CUI RO9399070)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110 RON
Valoare atribuită
110 RON
Data publicării
13.09.2018 11:22
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.