Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drum Unit Unitate Imagine Cilindru Fotoconductor KIT BROTHER DCP-7055 DCP-7057E DCP-7060D DCP-7065DN

Număr anunț
DA21200860
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153 RON
Valoare atribuită
153 RON
Data publicării
13.09.2018 10:08
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153 RON

din 153 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.