Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem Desktop PC Lenovo IdeaCentre 510-15IKL cu procesor Intel® Core™ i3-7100 3.90 GHz, Kaby Lake,
- Număr anunț
- DA21198618
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.327,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.327,72 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 08:21
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.327,72 RON
din 1.327,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro