Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMORIE DDR2 2GB la 800 MHz

Număr anunț
DA21191639
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
MA-MI IT SOLUTIONS SRL (CUI RO38064354)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540 RON
Valoare atribuită
1.540 RON
Data publicării
12.09.2018 11:32
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.540 RON

din 1.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.