Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate PC HP cu monitor
- Număr anunț
- DA21188999
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- N.A.R. TEL SRL (CUI 16473234)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.970 RON
- Valoare atribuită
- 7.970 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 09:34
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.970 RON
din 7.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro