Ofertă acceptată Cumpărare directă

DDR4 8GB desktop, Procesor i5 3,6Ghz, Placa de baza 1151 DDR4 VGA port, SSD 250GB M.2 pci-e, SSD Sam

Număr anunț
DA21188143
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
PROMPT SERV COMPUTER SRL (CUI RO15234786)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.042 RON
Valoare atribuită
5.042 RON
Data publicării
12.09.2018 08:49
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 17:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.042 RON

din 5.042 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.