Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Reactivi si consumabile pentru ATI-UTS
- Număr anunț
- CN1092827
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 497.400 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172004
- Termen limită
- 26.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 355599-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271638
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
0 RON
din 497.400 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 497.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.