Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC DIA SEGMENTAT 230X22 RS DDS230 Cf ref 343/05.09.2018 CC

Număr anunț
DA21201034
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
32353100-3 · Discuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,80 RON
Valoare atribuită
80,80 RON
Data publicării
13.09.2018 10:14
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,80 RON

din 80,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.