Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii zugraveli camin Galsa

Număr anunț
DA21197318
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
MILOS ADRIAN GHEORGHE (CUI 29206450)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.845 RON
Valoare atribuită
9.845 RON
Data publicării
12.09.2018 15:35
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.845 RON

din 9.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.