Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TENSIOMETRU ANEROID PROFESIONAL SHOCK PROOF ROSSMAX
- Număr anunț
- DA21194754
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI RO11152888)
- Cod CPV
- 33123100-9 · Tensiometru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.800 RON
- Valoare atribuită
- 5.800 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 13:49
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.800 RON
din 5.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro